Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Tutos trophées chambre d'enfant

Bezodpadové kutilství Clem Around the Corner se zbytky z instalace Gerflor

Recyklujte svůj odpad? Ano, ale jak? 
Vyzvali jsme Clem Around the Corner, vlivničku v oblasti kutilských prací a dekorací, jejíž účet na Pinterestu je plný dekorativních překvapení, aby našla řešení #AntiGaspi Připraveni přijmout výzvu?

Elegantní, nepřeplněná rámová stěna

Rámová stěna, která je trendem posledních let, je pro milovníky dekorací nepostradatelná. Ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici, šatnu nebo kancelář, stěna s rámem okamžitě ozdobí místnost pro vaše potěšení. Tento dekorativní prvek navíc pomůže váš dům nebo byt obzvláště zútulnit. Díky Clem můžete vyjádřit svou kreativitu a zároveň mít přístup k recyklaci: Vaše zbytky instalace budou použity k vytvoření umělecké a ultra-deco kompozice: zjistit více informací o tuto přímo zde a k vašim odřezkům! 

Un mur de cadre arty et épuré

Trofeje do dětského pokoje

Rozhodli jste se snížit produkci odpadu ? Stát se ekologičtějšími podporou recyklace a předcházení vzniku odpadu? Dělejte to jako Clem! Tato vlivnička zužitkovala zbytky podlah Gerflor a vytvořila z nich krásné trofeje do dětského pokoje! Vyhledejte tuto zde a vyrobte si vlastní ozdobu, která bude originálním a dekorativním doplňkem vašeho domova. Někdo vás brzy jistě požádá o další

Minimalistický a umělecký koberec

Zbylo vám spousta odpadu, a nevíte, co s ním? Vytvořte si individuální a originální koberec vzájemným propojením malých podlahových dílků, střídáním odstínů a světlých a tmavých, jednoduchých a grafických vzorů! Malá pomoc? Clem vám vysvětlí, jak z vašeho obývacího pokoje vytvořit ústřední místnost  zde!

Jemný a elegantní vánoční věnec

Bezodpadový věnec, který se snadno vyrábí a je velmi originální. Tohle ohromí celou rodinu! Zavěste jej kdekoliv v domě nebo na váš krásný stromek, tak jako Clem zde. Vystřihněte si vzory podle vlastního výběru z našich nejznámějších dekorů a vytvořte věnec, který ohromí všechny kolem vás.