Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Creation: Designové řešení podlah, technická propracovanost a udržitelný rozvoj

Pokud hledáte řešení interiérového designu v podobě dřevěné podlahy nebo krásných betonových dlaždic, které se snadno udržuje a pokládá... našli jste Creation od společnosti Gerflor. Díky více než 400 variantám v pěti technologiích pro nové budovy či renovace a různým úrovním odolnosti vůči chůzi najdete v sortimentu našich luxusních vinylových dílců Creation to správné řešení pro vaše potřeby. Creation – reference na poli luxusních vinylových dílců

Elegantní a originální vzory 

Gerflor je průkopníkem v oblasti zámkových luxusních vinylových dílců; má vlastní návrhové studio, které prověřuje nové materiály a povrchy a produkuje širokou škálu elegantních podlahových řešení:

  • 26 barev pro dřevěné podlahy a výtvory z dílců, které vypadají jako živé
  • Tři nové originální řady: Natureland pro co největší přiblížení originálním materiálům, Hyperrealism pro působivé imitace dřevěných podlah a Fusion pro atypické kombinace surových materiálů
  • Nádherná, neuvěřitelně matná povrchová úprava
pièce

Kompletní nabídka pro finální úpravy:

  • Podlahové lišty
  • Podklady
  • Vstupní rohožky
maillet

Podlahové krytiny přizpůsobené různým potřebám

Díky ucelené řadě luxusních vinylových dílců Creation máme řešení pro každou potřebu s pěti různými úrovněmi odolnosti vůči chůzi:

  • Podlahy vhodné pro střední provoz v domácnosti s matnou povrchovou úpravou pro výjimečné výsledky
  • Podlahy pro střední provoz vhodné pro kanceláře a hotely, ale také pro domácnosti
  • Tlustší podlahy pro intenzivní provoz v prodejnách, kancelářích a jiných přijímacích prostorách

Objevte naši rozsáhlou řadu řešení luxusních vinylových dílců

Gerflor po vašem boku
Služby

Máte nějaké pochybnosti, otázky nebo rady týkající se vašeho projektu? Obraťte se na týmy společnosti Gerflor, které vám poskytnou tu nejlepší podporu pro vaše potřeby.

Kontaktujte nás
Contact Gerflor

Gerflor, to nejlepší řešení pro vaše podlahy

Skupina GERFLOR navrhuje, vyrábí a prodává inovativní, dekorativní, ekologicky odpovědná a kompletní řešení pro flexibilní podlahy, vinylové dlaždice pokládané na klip nebo pomocí lepidla, vinylové role, od pokládky až po konečnou úpravu, abyste si tak mohli vybavit váš obytný prostor: podlahy do ložnic, podlahy do dětských pokojů, podlahy do kuchyní, podlahy do koupelen atd.

Sortiment výrobků, který splňuje specifické potřeby jednotlivých tržních aplikací. Vždy více inspirace, pohody, bezpečnosti, výkonu a návratnosti investic. Architektura, dekorace, sport, technika.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.