Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Columbia livingroom

Podlahy navržené pro ochranu vašeho zdraví

Naše výrobky jsou středobodem každodenního života milionů lidí, ať už doma, na sportovišti, v nemocnicích, školách, kancelářích nebo na veřejných místech. Vždy máme na paměti naši odpovědnost vůči uživatelům. 

Proto si klademe ty nejvyšší nároky na složení výrobků, kvalitu vzduchu a hygienu.
 

Složení výrobků vyhovuje ze 100 % nařízení REACH

Směrnice REACH (registrace, hodnocení a povolování chemických látek) je evropský předpis spravovaný Evropskou agenturou pro chemické látky (ECHA), v němž je uveden seznam chemických látek, které mají nebo u nichž existuje podezření, že mohou mít vliv na lidské zdraví, a způsob jejich použití.

Našim spotřebitelům zaručujeme, že naše výrobky neobsahují žádné látky, na které se vztahují omezení nařízení REACH.

gerflor-reach-compliance
Výrobky, bez využití lepidla

V rámci omezování emisí těkavých organických látek (VOC) z lepidel jsme vyvinuli inovativní produkty, které lze instalovat bez lepidla..

Tyto výrobky lze instalovat bez lepidla nebo pouze s oboustranným lepidlem na okrajích dílů.

Jsme přesvědčeni, že tato volně kladená řešení jsou budoucností podlah.

Kromě toho, že zajišťuje lepší kvalitu vnitřního vzduchu, umožňuje tento produkt také snadnější a rychlejší instalaci (šetří čas i peníze při pokládce)  a snadnější recyklaci na konci životnosti (bez zbytků lepidla nebo dokonce záplatování).

Společnost Gerflor je lídrem v oblasti volné pokládky..

Již v roce 2000 společnost Gerflor vynalezla a patentovala volně pokládané vinylové role s textilním podkladem, což je patentovaná technologie společnosti Gerflor.

Tyto výrobky se staly referencí pro instalaci bez lepení.. Řešení pro volnou pokládku nyní tvoří 25 % prodejů společnosti Gerflor. Kromě rolí nabízíme také volně ložené nebo upínatelné dlaždice a desky se zámkem s různými patentovanými technologiemi společností Gerflor.

gerflor-environnement-usage-pose-non-collee
Inovace usnadňující čištění a zlepšující hygienu

Snadná údržba

Prioritou je usnadnit a zefektivnit čištění podlah.

Čištění představuje 18 až 38 % uhlíkové stopy životního cyklu výrobku, protože má vliv na spotřebu vody, energie a čisticích prostředků.

Řešení pro údržbu mohou výrazně snížit náklady na životní cyklus výrobku tím, že ušetří čas na čištění, spotřební materiál nebo pokovování.

Společnost Gerflor investovala do inovací, aby vytvořila vysoce výkonné povrchové úpravy. Tyto úpravy jsou nezbytné pro ochranu podlahové krytiny před skvrnami a nečistotami a pro usnadnění údržby.

Entretien Gerflor
Snížení umělého osvětlení barvou podlahy

Pro zlepšení vizuálního komfortu uživatelů a snížení spotřeby energie spojené s osvětlením jsme zapracovali na odrazu světla našich podlah a barev.

Světlá barva může snížit spotřebu energie na osvětlení až o 60 % ve srovnání s tmavou barvou.

Díky hodnotám odrazivosti světla (LRV) v rozmezí od 6 % do 86 % nabízí společnost Gerflor širokou škálu barev, která architektům umožňuje vybrat podlahu nejlépe vyhovující světelným podmínkám jednotlivých projektů.

Kola salle de bain
Vlastní designové oddělení pro zkrášlení našich interiérů

Skupina Gerflor měla vždy integrovaný umělecký směr.

Jejím posláním je přispívat k dobrému pocitu našich uživatelů tím, že poskytujeme to správné prostředí pro našich 10 tržních segmentů. Naše umělecké oddělení každoročně spolupracuje s našimi klienty a některými významnými činiteli na budoucích trendech.

Společnost Gerflor nabízí katalog s více než 4000 vlastních dekorů.

Studio Design Gerflor
Zlepšení akustického komfortu a izolace

Protože jsme si vědomi dopadu hluku na pohodlí a kvalitu života, zejména v oblasti bydlení, hotelnictví, zdravotnictví a školství, vyvinuli jsme akustické výrobky s pěnovou nebo korkovou podkladovou vrstvou, která výrazně snižuje hladinu hluku:

  • Dopad předmětů padajících na zem
  • Zvuk chůze v místnosti

Nabízíme také řadu specifických akustických podkladů pro vinylové ddílce.

Gerflor po vašem boku
Služby

Máte nějaké pochybnosti, otázky nebo rady týkající se vašeho projektu? Obraťte se na týmy společnosti Gerflor, které vám poskytnou tu nejlepší podporu pro vaše potřeby.

Kontaktujte nás
Contact Gerflor

Gerflor, to nejlepší řešení pro vaše podlahy

Skupina GERFLOR navrhuje, vyrábí a prodává inovativní, dekorativní, ekologicky odpovědná a kompletní řešení pro flexibilní podlahy, vinylové dlaždice pokládané na klip nebo pomocí lepidla, vinylové role, od pokládky až po konečnou úpravu, abyste si tak mohli vybavit váš obytný prostor: podlahy do ložnic, podlahy do dětských pokojů, podlahy do kuchyní, podlahy do koupelen atd.

Sortiment výrobků, který splňuje specifické potřeby jednotlivých tržních aplikací. Vždy více inspirace, pohody, bezpečnosti, výkonu a návratnosti investic. Architektura, dekorace, sport, technika.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.